ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ را به سادگی انجام دهید

نویسنده : شیائومی اصل

زمان مطالعه : دقیقه
بلاگ

۱۵اسفند۱۴۰۰|۳۲: ۲۳

ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ را به سادگی انجام دهید

آیا قصد دارید ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ را انجام دهید؟ در این مقاله با آموزش ویروس یابی گوشی و حذف ویروس از گوشی همراهتان هستیم.

تقریبا 3.4 میلیون بدافزار به تازگی برای اندروید شناسایی شده‌اند که هر کدام می‌توانند عملکرد دستگاه و اطلاعات کاربران را تحت تاثیر قرار دهند، اما در حال حاضر فقط 425000 مورد آن‌ها در سال 2022 مشاهده شده‌اند. این احتمال وجود دارد که شما فکر کنید گوشی در حالت ایمن قرار دارد، اما این زمانی حقیقت خواهد داشت که تاکنون روی هیچگونه لینک تبلیغاتی یا مواردی که به عنوان اسپم شناسایی می‌شوند، ضربه نزده باشید. متاسفانه با این که گوگل پلی ضریب ایمنی بالایی دارد و می‌تواند بدافزارها را به خوبی شناسایی کند، اما گاهی وقت‌ها ممکن است نتیجه معکوس رقم بخورد. همچنین فروشگاه‌های ایرانی همانند بازار و سایر موارد هم ممکن است با درصد خطا در شناسایی بدافزار ها همراه باشند؛ بنابراین راهکار جلوگیری از ویروسی شدن گوشی چیست؟ در این مقاله قصد داریم روش حذف ویروس از گوشی و ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ را آموزش دهیم؛ با ما همراه باشید.

روش ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ

در صورتی که آنتی ویروس برای گوشی دانلود و نصب نکرده‌اید و فکر می‌کنید بدافزار در گوشی شما وجود دارد، هنوز هم دیر نشده است. شما می‌توانید هم اکنون یک آنتی ویروس برای گوشی دانلود و نصب کرده و اسکن ویروس گوشی را انجام دهید.

ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ کار سختی نیست. شما فقط باید برنامه را نصب کرده و اسکن ویروس را انجام دهید. این کار برای همه گوشی های اندروید همانند گوشی های سامسونگ، گوگل، وان پلاس و شیائومی در کنار سایر برندهای مبتنی بر اندروید صدق می‌کند.

شاید باورکردنی نباشد، اما برنامه‌های رایگان بسیار خوبی وجود دارند که این کار را انجام می‌دهند و می‌توان به Avast One اشاره کرد. توجه داشته باشید که این آنتی ویروس برای مک، ویندوز و iOS هم در دسترس قرار دارد. بنابراین شما می‌توانید در صورت تمایل آنتی ویروس Avast را برای دستگاه‌های خود دانلود و نصب کنید.

لینک دانلود: Avast One

1: وارد گوگل پلی شوید و عبارت Avast One را در کادر مخصوص جستجو تایپ کرده و تایید کنید. همچنین شما می‌توانید روی لینک بالا ضربه بزنید تا به صورت مستقیم وارد صفحه آنتی ویروس در گوگل پلی شوید.

2: هم اکنون باید آنتی ویروس را نصب کرده و آن را اجرا کنید.

روش ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ - 1

3: مطابق با تصویر شماره 2 باید روی گزینه آغاز به کار (Get Started) ضربه بزنید.

4: پس از مشاهده یک سری از پیام‌ها، باید روی ادامه با نسخه رایگان (Continue with Free Version) ضربه بزنید.

5: هم اکنون باید روی گزینه Run Smart Scan ضربه بزنید. با انجام این کار خواهید دید که ویروس‌ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

روش ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ - 2

6: اسکن کردن ویروس باعث می‌شود کلیه برنامه‌های شما مورد بررسی قرار گیرند. البته فقط برنامه‌ها اسکن نخواهند شد و شرایط برای سایر بخش‌های ذخیره‌سازی هم ادامه خواهد داشت.

روش ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ - 3

7: پس از گذشت چند دقیقه شما می‌توانید نتیجه اسکن ویروس را مشاهده کنید. پس از چند دقیقه نتایج اسکن را مشاهده خواهید کرد. امیدواریم هیچگونه تهدیدی یافت نشود، اما اگر یک مورد مشاهده شود، باید دستورهای موردنظر برای حذف ویروس از گوشی را دنبال کنید.

روش ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ - 4

هم اکنون شما موفق شده‌اید ویروس یابی گوشی شیائومی و سامسونگ را به سادگی انجام دهید.

بهترین آنتی ویروس اندروید 

با این که آنتی ویروس های زیادی برای سیستم عامل اندروید توسعه پیدا کرده‌اند، اما Avast و Norton 360 Deluxe را باید به عنوان بهترین آنتی ویروس هایی دانست که می‌توانید برای گوشی های اندروید خود دانلود و نصب کنید.

جمع‌بندی

هم اکنون شما می‌توانید ویروس یابی و حذف ویروس گوشی خود را به سادگی انجام دهید. توصیه می‌شود در صورتی از آنتی ویروس استفاده کنید که نسبت به عملکرد خود در زمینه نصب برنامه‌های مشکوک به بدافزار، تردید دارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.