آموزش کاهش حجم عکس در شیائومی

نویسنده : شیائومی اصل

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بلاگ

۲۵اسفند۱۴۰۱|۰۹: ۲۱

آموزش کاهش حجم عکس در شیائومی

کاهش حجم عکس در شیائومی با استفاده از برنامه شخص ثالث امکان پذیر است. با آموزش کاهش حجم عکس در اندروید در کنارتان خواهیم بود.

اگر قصد ارسال عکس از طریق ایمیل را دارید یا می‌خواهید تصاویر خود را در پلتفرم‌های مختلف آپلود کنید، اما حجم آن‌ها زیاد است، باید کاهش حجم عکس را انجام دهید. شما می‌توانید کاهش حجم عکس را در گوشی یا از طریق کامپیوتر انجام دهید. ما در این مقاله از بلاگ شیائومی اصل ، نمایندگی رسمی شیائومی قصد داریم با آموزش کاهش حجم عکس در شیائومی همراه شما باشیم.

کاهش حجم عکس در اندروید

همانطور که می‌دانید، گوشی‌های شیائومی مبتنی بر سیستم عامل اندروید هستند، بنابراین روش کاهش حجم عکس در شیائومی با کلیه گوشی های اندروید یکسان بوده و تفاوتی میان آن‌ها نیست. شما برای انجام کار نیازمند دانلود و نصب برنامه Photo & Picture Resizer هستید. با دانلود و نصب این اپلیکیشن، می‌توانید اقدام موردنظرتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرانجام برسانید.

برای انجام کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برنامه Photo & Picture Resizer را دانلود و نصب کنید.
  • در ادامه کار باید با انتخاب Select Photos، تصویر موردنظرتان را از گالری انتخاب کرده یا در صورت تمایل، عکس جدیدی ثبت کنید.
  • در ادامه کار باید سایز موردنظرتان را برای ویرایش و کاهش حجم تصویر انتخاب و تعیین کنید.
  • هم اکنون باید کار را به سرانجام برسانید و دستور لازم را برای تغییر سایز و کاهش حجم صادر کنید.

زمانی که کاهش حجم عکس در اندروید با استفاده از این برنامه انجام شود، فایل موردنظر در فولدر مخصوص برنامه ذخیره‌سازی خواهد شد. شما دیگر نیازی نیست فایل را به صورت جداگانه ذخیره کنید و این کار به صورت خودکار انجام می‌شود.

جمع‌بندی

تغییر حجم عکس در شیائومی کار ساده‌ای است و با یک برنامه شخص ثالث کاربردی قابل انجام است. امیدواریم بتوانید این کار را به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.