سیاست مرجوعی و عودت

یکی از نگرانی‌های مشتریان هنگام خرید از فروشگاه‌های اینترنتی، تضمین اصالت و سلامت کالا است. ما در فروشگاه اینترنتی شیائومی اصل (XiaomiAsl.com) به عنوان نمایندگی رسمی محصولات شیائومی در گیلان که در زمینه فروش و پخش محصولات با گارانتی طلایی در سطح کشور فعالیت داریم، کلیه محصولات فروشگاه اعم از گوشی‌های موبایل و لوازم جانبی کمپانی را با گارانتی طلایی و به صورت کاملا پلمپ در بسته‌بندی‌های مناسب و ایمن برای خریداران ارسال خواهیم کرد، بنابراین جایی برای نگرانی از سوی شما مشتریان عزیز وجود ندارد. بدیهی است که شما می‌توانید در صورت هرگونه مغایرت میان سفارش شما و کالای دریافتی، محصول موردنظر را به همان شکل (پلمپ و بدون ضربه‌خوردگی) برای ما مرجوع کنید.

نکته مهم: از آن جایی که کلیه کالاها به صورت آکبند و با پک اصلی کمپانی به دست شما خریداران عزیز خواهد رسید، بنابراین با هیچگونه خرابی یا مشکل احتمالی مواجه نخواهید شد، اما به دلیل حساسیت بالای کار و محصولات، در صورت بازگشایی پلمپ از پذیرش دستگاه تحت هر شرایطی معذوریم و امکان پیگیری از گارانتی رایانه همراه از سوی شما با فاکتور رسمی موجود درون بسته‌بندی وجود دارد.

نکته مهم: کلیه لوازم جانبی در صورت مغایرت یا خرابی در مهلت تست 7 روزه با هماهنگی و ارسال مستندات از سوی شما برای مدیریت نمایندگی رسمی شیائومی، امکان‌پذیر است، اما این شرایط برای گوشی‌های موبایل وجود ندارد.