ایجاد دو اکانت در گوشی شیائومی با Second Space

نویسنده : شیائومی اصل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بلاگ

۰۱شهریور۱۴۰۱|۰۰: ۱۹

آموزش ایجاد دو اکانت در گوشی شیائومی با Second Space

آیا قصد دارید دو حساب کاربری در گوشی شیائومی ایجاد کنید؟ ما با آموزش ایجاد دو اکانت در گوشی شیائومی با Second Space همراهتان هستیم.

آیا تاکنون به فکر شما افتاده است که بتوانید از دو اکانت در گوشی شیائومی خود استفاده کنید؟ در حقیقت استفاده از دو حساب کاربری در گوشی شیائومی یا فعال کردن Second Space در شیائومی امکان‌پذیر بوده و شما می‌توانید این کار را به سادگی انجام دهید. ما در این مقاله از فروشگاه اینترنتی شیائومی اصل قصد داریم روش ساخت دو اکانت در گوشی شیائومی را آموزش دهیم؛ با ما همراه باشید.

قابلیت Second Space در شیائومی چیست ؟

همانطور که توضیح داده شد، این قابلیت باعث می‌شود امکان استفاده از دو حساب کاربری در یک گوشی اندروید امکان‌پذیر شود. معمولا شاهد راه‌اندازی دو حساب کاربری در ویندوز هستیم، اما آیا تاکنون این اقدام را در گوشی‌های شیائومی انجام داده‌اید؟ با انجام این کار می‌توانید از دو فضا استفاده کرده و شرایط خوبی را برای خود رقم بزنید. ممکن است شما بخواهید یک فضای شخصی و یک فضای کاری را برای خود ایجاد کنید که منطقی به نظر می‌رسد.

ایجاد دو اکانت در گوشی شیائومی

در صورتی که قصد دارید دو حساب کاربری را در گوشی شیائومی فعال سازی کنید، باید به ترتیب زیر عمل کرده و مراحل را انجام دهید:

ابتدا وارد تنظیمات دستگاه شوید؛ برای انجام این کار باید انگشت خود را از قسمت بالای نمایشگر به سمت پایین کشیده و روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید. با انجام این کار به صورت مستقیم وارد تنظیمات خواهید شد.

ایجاد دو اکانت در گوشی شیائومی - 1

هم اکنون باید روی گزینه ویژگی‌های مخصوص (Special Features) ضربه بزنید.

ایجاد دو اکانت در گوشی شیائومی - 2

هم اکنون باید در بخش تنظیمات اضافی، گزینه فضای دوم (Second Space) را انتخاب کنید. البته بخش قرارگیری این گزینه وابسته به رابط کاربری است.

ایجاد دو اکانت در گوشی شیائومی - 3

در بخش جدید کافی است روی گزینه وارد شدن به فضای دوم (Go to Second Space) ضربه بزنید تا کار فعال سازی انجام شود. هم اکنون شما موفق شدید ایجاد دو اکانت در گوشی شیائومی را انجام دهید.

ایجاد دو اکانت در گوشی شیائومی - 4

روش خارج شدن از فضای دوم

برای خروج از فضای دوم باید روی نماد موجود در صفحه اصلی که با عنوان فضاهای تغییر (Switch Spaces) قرار دارد، ضربه زده و در ادامه وارد سیستم اصلی شوید.

جمع‌بندی

در صورتی که قصد دارید یک فضای جدید برای خود داشته باشید، می‌توانید این اقدام را انجام دهید؛ در حقیقت این قابلیت کاملا شخصی بوده و نیازمند نظر کاربران است.

سوالات متداول

آیا در فضای دوم به برنامه‌های شیائومی دسترسی داریم؟

خیر؛ هنگامی که از این قابلیت استفاده کنید، به صورت محلی یک فضای دیگر ایجاد می‌شود و به برنامه‌ها اجازه دسترسی به بخش اصلی را نخواهد داد.

آیا فضای دوم دچار ویروس خواهد شد؟

بله؛ این احتمال وجود دارد و بهتر است هنگام کار کردن در فضای دوم، ریسک نصب بدافزارها را مدنظر قرار دهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.