آموزش آپدیت برنامه های گوشی شیائومی + تصویری

نویسنده : شیائومی اصل

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بلاگ

۲۴مرداد۱۴۰۱|۴۹: ۱۸

آموزش آپدیت برنامه های گوشی شیائومی + تصویری

آیا قصد دارید آپدیت برنامه های گوشی شیائومی را انجام دهید؟ در این مقاله با آموزش گام به گام آپدیت برنامه های گوشی شیائومی همراهتان هستیم.

آپدیت برنامه های گوشی شیائومی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و این کمپانی همواره برای رفع باگ و مشکلات نرم افزاری اقدام به انتشار نسخه‌های جدید می‌کند. در صورتی که روش آپدیت گوشی شیائومی و برنامه‌های آن را نمی‌دانید، جایی برای نگرانی وجود ندارد. ما در این بخش شما را با روش ساده آپدیت برنامه های گوشی شیائومی آشنا خواهیم کرد تا بتوانید این کار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید؛ با ما در شیائومی اصل به عنوان نمایندگی رسمی شیائومی همراه باشید.

گام اول: متصل شدن به اینترنت قوی

شما در ابتدای کار باید نسبت به در اختیار داشتن اینترنت قدرتمند اطمینان حاصل کنید. معمولا استفاده از وای فای می‌تواند راهگشا باشد. در صورتی که از اینترنت موبایل استفاده می‌کنید، امکان دانلود ناقص فایل آپدیت یا متوقف شدن دانلود محصول وجود دارد. شما می‌توانید به یک وای فای قدرتمند متصل شوید تا کار آپدیت را انجام دهید.

گام دوم: آپدیت برنامه های شیائومی را انجام دهید

آپدیت برنامه های گوشی شیائومی

هم اکنون که به اینترنت قدرتمند متصل شدید، کافی است مراحل زیر را برای انجام این کار دنبال کنید:

  • وارد تنظیمات شوید. شما می‌توانید انگشت خود را از سمت بالای نمایشگر به سمت پایین کشیده و در ادامه با ضربه زدن روی نماد چرخ دنده وارد بخش تنظیمات شوید.
  • در این بخش باید روی System Apps Updater ضربه بزنید تا بتوانید وارد آن شوید.
  • هم اکنون شما می‌توانید حجم و تعداد برنامه‌هایی که نیازمند بروزرسانی هستند را انتخاب کنید تا بتوانید کار خود را به سرانجام برسانید.

تمام شد! هم اکنون باید منتظر بمانید تا کار بروزرسانی برنامه های شیائومی انجام شود. فراموش نکنید که خاموش شدن نمایشگر ممکن است در انجام این کار اختلال ایجاد نماید. شما می‌توانید با ورود به بخش صفحه قفل، مدت زمان روشن ماندن نمایشگر را افزایش دهید تا دیگر نیاز نباشد در هر لحظه روی صفحه نمایش ضربه بزنید.

جمع‌بندی

در صورتی که قصد دارید برنامه های گوشی شیائومی خود را بروزرسانی کنید، لازم است بدانید انجام این اقدام به سادگی امکان‌پذیر است. در این مقاله سعی شد روش انجام کار را به صورت کامل آموزش دهیم تا بتوانید آن را انجام دهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.