آموزش آپدیت اینستاگرام در گوشی های شیائومی ، آیفون و سامسونگ

نویسنده : شیائومی اصل

زمان مطالعه : دقیقه
بلاگ

۰۸بهمن۱۴۰۰|۲۶: ۰۰

آموزش آپدیت اینستاگرام در گوشی های شیائومی ، آیفون و سامسونگ

اپلیکیشن اینستاگرام همانند سایر برنامه‌ها نیازمند آپدیت یا بروزرسانی بوده تا بتوانید از جدیدترین قابلیت‌های آن استفاده کنید. در صورتی که نمی‌دانید آپدیت جدید اینستاگرام را در گوشی موبایل خود نصب کرده‌اید، بهتر است شرایط را بررسی کرده و در غیر این صورت، فایل آپدیت را دریافت کرده و بروزرسانی را انجام دهید. شما با انجام آپدیت اینستاگرام می‌توانید باگ‌ها و مشکلات احتمالی را حل کنید. فراموش نکنید که آپدیت اینستاگرام رایگان بوده و شما می‌توانید این کار را به سادگی انجام دهید. در این مقاله قصد داریم روش آپدیت اینستاگرام را آموزش دهیم.

آپدیت اینستاگرام در شیائومی

برای آپدیت اینستاگرام در گوشی های شیائومی باید چند مرحله کوتاه را انجام دهید که شامل موارد زیر می‌شود:

1: برنامه گوگل پلی را باز کنید.

2: در ادامه کار باید عبارت Instagram را در بخش جستجو تایپ کرده و روی تایید ضربه بزنید.

آموزش آپدیت اینستاگرام در گوشی های شیائومی ، آیفون و سامسونگ - 1

3: در بخش جدید، برنامه اینستاگرام را انتخاب کرده و وارد صفحه مخصوص آن شوید.

آموزش آپدیت اینستاگرام در گوشی های شیائومی ، آیفون و سامسونگ - 2

4: هم اکنون باید گزینه بروزرسانی (Update) را انتخاب کنید تا در کوتاه‌ترین زمان، بروزرسانی انجام شود.

هم اکنون شما موفق شده‌اید آپدیت اینستاگرام را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید. در صورتی که وارد صفحه موردنظر شدید، اما خبری از گزینه بروزرسانی نبود، بدین معنا است که آپدیت جدید اینستاگرام در گوشی شیائومی نصب شده و دیگر نیازی به ادامه فرایند نخواهد بود.

لینک دانلود: اندروید

آپدیت اینستاگرام در آیفون

روش آپدیت اینستاگرام در آیفون هم با سایر گوشی‌های هوشمند مشابه است، اما فروشگاه سیستم عامل iOS با اندروید متفاوت است. برای انجام بروزرسانی اینستاگرام در آیفون باید مراحل زیر را دنبال کنید:

1: وارد اپ استور شوید.

2: در بخش پایین، گزینه آپدیت‌ها (Updates) را انتخاب کنید تا بتوانید یک لیست کامل از برنامه‌هایی که نیازمند آپدیت هستند، مشاهده کنید.

آپدیت اینستاگرام در آیفون - 1

3: هم اکنون روی بروزرسانی اینستاگرام در صورت موجود بودن، ضربه بزنید تا بروزرسانی انجام شود.

آپدیت اینستاگرام در آیفون - 2

در حال حاضر شما موفق شده‌اید آپدیت جدید اینستاگرام را برای گوشی آیفون خود دانلود و نصب کنید.

لینک دانلود: iOS

آپدیت اینستاگرام در سامسونگ

بروزرسانی اینستاگرام در گوشی های سامسونگ مشابه شیائومی بوده و تفاوتی با هم ندارند. برای آپدیت اینستاگرام در گوشی سامسونگ باید مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

1: برنامه گوگل پلی را باز کنید.

2: در ادامه کار باید عبارت Instagram را در بخش جستجو تایپ کرده و روی تایید ضربه بزنید.

3: در بخش جدید، برنامه اینستاگرام را انتخاب کرده و وارد صفحه مخصوص آن شوید.

4: هم اکنون باید گزینه بروزرسانی (Update) را انتخاب کنید تا در کوتاه‌ترین زمان، بروزرسانی انجام شود.

هم اکنون کار آپدیت به پایان رسیده و نصب به صورت خودکار انجام شده است. کافی است اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید تا از جدیدترین قابلیت‌های آن بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که اگر گزینه Update را مشاهده نکردید، بدین معنا است که بروزرسانی نسخه جدید اینستاگرام انجام شده و نیازی به ادامه کار نخواهد بود.

ساخت اکانت گوگل پلی

در صورتی که روی گوگل پلی در گوشی های شیائومی و سامسونگ ضربه زدید، اما وارد بخش برنامه‌ها نشوید، قطعا حساب کاربری ندارید و باید اکانت گوگل پلی خود را ایجاد کنید. برای انجام این کار در صفحه موردنظر، گزینه Sign Up را انتخاب کنید.

در ادامه کار باید روی ایجاد اکانت گوگل (Create Account) ضربه بزنید. نام و نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی وارد کرده و در ادامه نام کاربری موردنظرتان را تایید کنید. پس از انجام این کار، باید رمز عبور اکانت جیمیل خود را تعیین کنید؛ توصیه می‌کنیم این پسورد شامل عدد، نماد، حرف بزرگ و کوچک باشد تا بدین ترتیب، ایمنی پسورد شما تا حد زیادی افزایش یابد. پس از انجام این کار، تایید را انتخاب کرده تا به صورت مستقیم وارد فروشگاه گوگل شوید.

جمع‌بندی

همواره آپدیت برنامه‌های گوشی موبایل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و این مسئله در زمینه شبکه‌های اجتماعی می‌تواند ارزش بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال، اینستاگرام یا سایر پلتفرم‌ها جدیدترین ویژگی‌های خود را از طریق آپدیت در دسترس قرار می‌دهند و اگر قصد دارید از آن‌ها استفاده کنید، آپدیت کردن نخستین گامی بوده که باید مدنظر قرار دهید. همچنین باگ و اختلال‌های احتمالی که ممکن است توسط برنامه در گوشی موبایل ایجاد شود هم با آپدیت کردن رفع خواهد شد. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات خوبی پیرامون بروزرسانی اینستاگرام در اختیارتان قرار دهیم.

سوالات متداول

آیا بعد از انتخاب گزینه آپدیت در گوگل پلی، اقدامات دیگری باید انجام شود؟ خیر؛ دانلود و نصب اپلیکیشن اینستاگرام به صورت خودکار انجام خواهد شد.

آیا آپدیت کردن می‌تواند خطاهای اینستاگرام را رفع کند؟ بله؛ پس از مشاهده هر خطای احتمالی، باید شرایط آپدیت بودن اپلیکیشن را بررسی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.