حل مشکل قطع شدن اینترنت شیائومی

نویسنده : شیائومی اصل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بلاگ

۲۴آبان۱۴۰۱|۳۵: ۱۳

حل مشکل قطع شدن اینترنت شیائومی

قطع شدن اینترنت شیائومی دلایل زیادی دارد، اما در این بخش شما می‌توانید راه حل قطع شدن اینترنت شیائومی را مشاهده کرده و انجام دهید.

یکی از مشکلاتی که ممکن است کاربران گوشی های اندروید تجربه کنند، نمایش پیغام آفلاین بودن اینترنت هنگام سرچ کردن در مرورگر گوگل کروم است. در صورتی که با نمایش پیغام آفلاین بودن اینترنت در گوگل کروم مواجه شدید، باید مراحل زیر را برای حل مشکل قطع شدن اینترنت شیائومی در گوگل کروم دنبال کنید؛ با ما در شیائومی اصل ، نمایندگی رسمی شیائومی و تسکو همراه باشید.

فعال کردن حالت هواپیما (AirPlane Mode)

یکی از کارهایی که باید برای رفع مشکل خطای اینترنت در گوگل کروم گوشی های شیائومی انجام دهید، فعال سازی حالت هواپیما است. شما برای رفع خطا باید انگشت خود را از قسمت بالای نمایشگر به سمت پایین کشیده و در بخش منوی سریع، نماد مربوط به هواپیما را فعال‌سازی کنید.

توجه داشته باشید که فعال کردن قابلیت موردنظر فقط با لمس آیکون انجام می‌شود. در ادامه کار، 1 دقیقه صبر کرده و مجددا نماد هواپیما را به منظور غیر فعال سازی حالت هواپیما انتخاب کنید.

هنگامی که مجددا این حالت را غیر فعال کردید، کافی است اینترنت دستگاه را روشن کرده و بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

پاک کردن کش گوگل کروم در شیائومی

به عنوان راه دوم باید وارد بخش تنظیمات دستگاه شوید و در ادامه از قسمت برنامه‌ها (Apps)، مرورگر گوگل کروم (Chrome) را انتخاب کنید.

هم اکنون باید گزینه پاکسازی کش (Clear Cache) را انتخاب کرده و در ادامه باید گزینه پاکسازی دیتا (Clear Data) را هم انتخاب کنید. در این حالت شما باید به منوی اصلی بازگشته و از گوگل کروم برای جستجو استفاده کنید. اگر باز هم مشکل حل نشد، باید مرحله بعد را انجام دهید.

پاک کردن کش و دیتا برنامه گوگل

همانند روش قبل باید وارد تنظیمات دستگاه (Settings) شوید. در ادامه کار از بخش برنامه‌ها (Apps) باید برنامه گوگل (Google App) را انتخاب کرده و از بخش ذخیره‌سازی (Storage)، گزینه پاک کردن دیتا (Clear Data) را انتخاب کنید.

جمع بندی

مشاهده خطای آفلاین بودن اینترنت در گوگل کروم می‌تواند نگران‌کننده باشد، اما فقط باید موارد ذکرشده را برای حل مشکل دنبال کنید. شما می‌توانید این مشکل را در مدت زمان 5 دقیقه حل کرده و از استفاده اینترنت لذت ببرید.

مطالب پیشنهادی:

نقد و بررسی ساعت شیائومی Kieslect K11

آموزش ریست فکتوری ردمی نوت 11 + هارد ریست

نقد و بررسی هایلو X1 Pro ؛ با محصول جدید شیائومی آشنا شوید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.