آموزش ریست فکتوری ردمی نوت 11 + هارد ریست

نویسنده : شیائومی اصل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بلاگ

۳۱شهریور۱۴۰۱|۳۹: ۱۹

آیا قصد انجام ریست فکتوری ردمی نوت 11 را دارید؟ در این مقاله با آموزش ریست فکتوری ردمی نوت 11 یا هارد ریست ردمی نوت 11 همراهتان هستیم.

یکی از پرفروش‌ترین و بهترین گوشی های ارزان قیمت شیائومی ، ردمی نوت 11 نام دارد. گاهی وقت‌ها بروز مشکل یا نصب بدافزار باعث می‌شود کاربران دردسرهای زیادی را تجربه کنند. راه حل بروز مشکل در گوشی‌های اندروید، ریست فکتوری است. در صورتی که قصد دارید ریست فکتوری ردمی نوت 11 را انجام دهید، با ما در شیائومی اصل به عنوان نمایندگی رسمی شیائومی و تسکو همراه باشید.

نکته مهم: ریست فکتوری شیائومی باعث نابودی و حذف کامل اطلاعات خواهد شد. بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از انجام کار نسبت به بکاپ گرفتن از اطلاعات مهم و ضروری خود اقدام کنید.

ریست فکتوری ردمی نوت 11

برای انجام ریست فکتوری باید مراحل خاص و در عین حال ساده را دنبال کنید. توجه داشته باشید که این روش برای زمانی است که شما پسورد گوشی خود را می‌دانید. در صورتی که قصد دارید ریست فکتوری گوشی ردمی نوت 11 را با رمز فراموش شده انجام دهید، باید هارد ریست کنید که در بخش بعد آموزش داده خواهد شد.

مراحل زیر را برای ریست فکتوری دنبال کنید:

  • وارد تنظیمات دستگاه شوید.
  • در ادامه باید از بخش جستجو، عبارت کارخانه را به فارسی تایپ کرده یا در صورتی که زبان دستگاه انگلیسی است، عبارت Factory را تایپ کنید.
  • در بخش جستجو، باید نزدیک‌ترین نتیجه که همان بازنشانی تنظیمات کارخانه (Reset Factory) است را انتخاب کنید.
  • در ادامه کار، وارد صفحه‌ای خواهید شد که باید مجددا روی بازنشانی (Reset) ضربه بزنید. در صورتی که از شما پسورد دستگاه درخواست شد، باید آن را ارائه کنید.

هم اکنون گوشی شیائومی ردمی نوت 11 خاموش و روشن می‌شود. هنگامی که دستگاه روشن شود، شما خود را در بخش راه‌اندازی اولیه خواهید دید که باید مراحل آن را دنبال کنید.

هارد ریست ردمی نوت 11

در صورتی که قصد دارید ریست فکتوری گوشی قفل شده ردمی نوت 11 را انجام دهید، باید بدانید که امکان انجام کار فقط از طریق هارد ریست وجود دارد. برای انجام این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • شما باید کلیدهای افزایش حجم صدا و پاور را به صورت همزمان فشار دهید و در همان حالت نگه دارید.
  • در ادامه کار و زمانی که لوگوی ردمی ظاهر شد، باید کلید پاور را رها کنید.
  • هم اکنون صفحه جدیدی ظاهر می‌شود که باید روی گزینه Wipe Data رفته و آن را با کلید پاور تایید کنید.
  • در ادامه باید گزینه Wipe all Data را انتخاب کنید.
  • در بخش جدید باید عملیات را تایید (Confirm) کنید.
  • سپس به بخش اول بازگردید و روی گزینه Reboot قرار گرفته و کلید پاور را بزنید.

شما موفق شدید هارد ریست ردمی نوت 11 را انجام دهید. سپس گوشی شیائومی ردمی نوت 11 روشن شده و در مرحله راه اندازی اولیه قرار خواهد گرفت.

جمع بندی

ریست فکتوری یکی از اقدامات مهمی است که کاربران می‌توانند هنگام بروز مشکل گوشی موبایل خود انجام دهند. در این مقاله سعی شد روش‌های ریست فکتوری این دستگاه در کنار هارد ریست را آموزش دهیم.

خرید و قیمت ردمی نوت 11

شما می‌توانید در صورت تمایل برای خرید شیائومی ردمی نوت 11 با گارانتی طلایی و پک اصل کمپانی وارد لینک‌های زیر شوید. همچنین برای مشاوره خرید یا اطلاع از تفاوت‌ها با پشتیبان تماس حاصل کنید.

 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.