آموزش ریست فکتوری ردمی 9A + هارد ریست

نویسنده : شیائومی اصل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بلاگ

۰۲شهریور۱۴۰۱|۴۵: ۱۸

آموزش ریست فکتوری ردمی 9A + هارد ریست

آیا قصد ریست فکتوری ردمی 9A را دارید؟ در این مقاله قصد داریم ریست فکتوری ردمی 9A و هارد ریست ردمی 9A را آموزش دهیم.

یکی از گوشی های ارزان قیمت شیائومی را باید مدل ردمی 9A دانست که توانست جایگاه خوبی را در بازار به خود اختصاص دهد. بدون تردید مشخصات فنی قابل قبول دستگاه توانسته شرایط ایده‌آل را برای کاربران در مقایسه با سایر مدل‌های موجود رقم بزند، اما این امکان وجود دارد به دلایل گوناگون همانند پر شدن حافظه یا هنگ کردن دستگاه به علت کمبود فضای ذخیره‌سازی تمایل داشته باشید ریست فکتوری را انجام دهید. در این مقاله با آموزش ریست فکتوری ردمی 9A همراه شما باشیم؛ با ما در فروشگاه اینترنتی شیائومی اصل به عنوان نمایندگی رسمی شیائومی و تسکو در گیلان همراه باشید.

ریست فکتوری ردمی 9A

در صورتی که تمایل به بازنشانی تنظیمات کارخانه ردمی 9A داشته باشید، باید بدانید که بعد از انجام کار کلیه اطلاعات دستگاه از بین خواهند رفت. شما باید قبل از انجام ریست فکتوری، بکاپ گرفتن از اطلاعات مهم خود را انجام دهید. در ادامه و با دنبال کردن روش زیر می‌توانید ریست فکتوری را انجام دهید:

  • وارد تنظیمات دستگاه شوید؛ برای انجام این کار می‌توانید انگشت خود را از بالای نمایشگر به سمت پایین کشیده و روی نماد چرخ دنده به منظور ورود به بخش تنظیمات، ضربه بزنید.
  • در ادامه کار باید در بخش جستجوی موجود، عبارت کارخانه را به فارسی یا عبارت Reset را در صورت انگلیسی بودن زبان دستگاه وارد کنید.
  • اگر زبان دستگاه انگلیسی باشد، روی گزینه Reset Factory یا بازنشانی تنظیمات کارخانه ضربه بزنید.
  • هم اکنون وارد صفحه‌ای جدید خواهید شد که باید گزینه پاک کردن کلیه اطلاعات (Erase all Data) را انتخاب کرده و تایید را انجام دهید.

شما موفق شده‌اید ریست فکتوری 9A را به سرانجام برسانید؛ با انجام این کار خواهید دید که دستگاه خاموش شده و پس از مدت زمان کوتاهی روشن می‌شود. هم اکنون باید راه اندازی اولیه گوشی شیائومی را انجام داده و به سرانجام برسانید.

هارد ریست ردمی 9A

در صورتی که امکان ورود به صفحه دستگاه برای شما وجود نداشته باشد، باید از روش هارد ریست برای Redmi 9A استفاده کنید. برای هارد ریست ردمی 9A کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  • دستگاه را خاموش کنید.
  • سپس کلیدهای پاور و افزایش حجم صدا را فشار دهید و در همان حالت نگه دارید.
  • هنگامی که لوگوی شیائومی ظاهر شد، کلید پاور را رها کنید.
  • زمانی که وارد منوی ریکاوری شدید، کلید افزایش حجم صدا را رهاسازی کنید.
  • در ادامه باید روی گزینه wipe Data ضربه زده تا اطلاعات به صورت کامل از بین بروند.
  • هم اکنون باید گزینه راه‌اندازی مجدد (Reboot) را انتخاب کنید تا دستگاه مجددا راه‌اندازی شود.

شما موفق شدید هارد ریست Redmi 9A را به سادگی انجام دهید.

جمع‌بندی

در صورتی که دستگاه ویروسی شود و شما بخواهید از بین بردن ویروس گوشی شیائومی ردمی 9A را انجام دهید یا تمایل داشته باشید دستگاه خود را تازه‌سازی کنید، ریست فکتوری بهترین راهکار است. در این مقاله سعی شد روش کوتاه و ساده بازنشانی تنظیمات کارخانه ردمی 9A را آموزش دهیم تا بتوانید این اقدام را انجام دهید.

قیمت و خرید ردمی 9A

در صورت تمایل می‌توانید گوشی شیائومی ردمی 9A را با گارانتی طلایی (اصلی) و پک اصل کمپانی از شیائومی اصل به عنوان نمایندگی رسمی شیائومی در گیلان خریداری کنید.

سوالات متداول

آیا اطلاعات دستگاه به صورت کامل بعد از ریست فکتوری از بین می‌رود؟

بله؛ بهتر است قبل از انجام کار یک بکاپ تهیه کنید.

آیا امکان ریکاوری اطلاعات بعد از ریست فکتوری وجود ندارد؟

خیر؛ با این که روش‌هایی ذکرشده است، اما کاربران به نتیجه‌ای نخواهند رسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.