اتصال ایرپاد به اندروید را به سادگی انجام دهید + آموزش گام به گام

نویسنده : شیائومی اصل

زمان مطالعه : دقیقه
بلاگ

۱۸اسفند۱۴۰۰|۱۶: ۰۱

اتصال ایرپاد به اندروید را به سادگی انجام دهید + آموزش گام به گام

آیا قصد دارید اتصال ایرپاد به اندروید را انجام دهید؟ ما با آموزش گام به گام اتصال ایرپاد به اندروید همراه شما هستیم.

آیا می‌دانید که امکان استفاده از اپل ایرپاد در گوشی اندروید وجود دارد؟ آیا می‌دانید که امکان اتصال اپل ایرپاد پرو به اندروید هم وجود دارد؟ اگر به اپل ایرپاد علاقه دارید، اما در حال استفاده از گوشی اندروید هستید، هیچ مانعی برای استفاده و متصل کردن این دو دستگاه به یکدیگر وجود ندارد. ما در این مقاله قصد داریم روش اتصال ایرپاد به اندروید (شیائومی یا سامسونگ) را آموزش دهیم؛ با ما در شیائومی اصل، نمایندگی رسمی شیائومی در گیلان همراه باشید.

آیا اپل ایرپاد با اندروید به خوبی عمل خواهد کرد؟

بله؛ اپل ایرپاد به گوشی‌های اندروید متصل خواهند شد و عملکرد خوبی از خود نشان خواهند داد؛ در حقیقت اتصال از طریق بلوتوث برقرار خواهد شد و شما می‌توانید این کار را به خوبی انجام دهید. اگر بخواهیم در حالت کلی بیان کنیم، می‌توان گفت اپل ایرپاد به هر دستگاهی که از بلوتوث پشتیبانی کند، متصل خواهد شد.

شما می‌توانید در گوشی شیائومی یا سامسونگ از اپل ایرپاد برای گوش دادن به موسیقی و همچنین استفاده از آن به عنوان یک میکروفون داخلی به منظور مکالمه استفاده کنید. البته تنها یک نقطه ضعف وجود دارد و آن هم عمل نکردن برخی از قابلیت‌های کنترل ایرپاد است.

به عنوان مثال شما نمی‌توانید میزان شارژ اپل ایرپاد را در گوشی اندروید مورد بررسی قرار دهید؛ البته یک برنامه اندروید پولی در گوگل پلی وجود دارد که به شما در این زمینه کمک خواهد کرد. همچنین شما نمی‌توانید با دو بار ضربه زدن روی ایرپاد ، حالت‌های گوناگون گوشی را تغییر دهید؛ کلیه عملکردهای ذکرشده در گوشی‌های آیفون یا آیپد کارایی خواهند داشت.

آموزش اتصال ایرپاد به اندروید

برای برقراری ارتباط میان اپل ایرپاد و گوشی های شیائومی یا سامسونگ باید این محصول را در حالت اسکن قرار دهید تا بدین ترتیب، امکان پیدا کردن گوشی اندروید وجود داشته باشد.

برای انجام این کار باید گوشی‌ها را درون محفظه شارژ قرار دهید، اما درب محفظه را باز نگه دارید. سپس در بخش عقب محفظه شارژ باید کلید تنظیم را فشار دهید و در همان حالت نگه دارید.

آموزش اتصال ایرپاد به اندروید - 1

چراغ جعبه شارژ شما به رنگ سفید تبدیل می‌شود و این بدان معنا است که اپل ایرپاد آماده متصل شدن به گوشی اندروید است.

آموزش اتصال ایرپاد به اندروید - 2

برای متصل کردن اپل ایرپاد به گوشی اندروید خود، تنظیمات را در گوشی اجرا کرده و در ادامه از تنظیمات وارد بخش بلوتوث شوید. البته این بخش ممکن است بسته به مدل دستگاه متفاوت باشد.

آموزش اتصال ایرپاد به اندروید - 3

مطمئن شوید که همانند تصویر بالا عمل کرده باشید. سپس روی گزینه جفت کردن با یک دستگاه جدید (Pair new Device) ضربه بزنید.

آموزش اتصال ایرپاد به اندروید - 4

منتظر بمانید تا گوشی شما ایرپاد را شناسایی کرده و در بخش دستگاه‌ها هم موجود کند. سپس ایرپاد را از لیست انتخاب کنید.

آموزش اتصال ایرپاد به اندروید - 5

هم اکنون باید روی گزینه Pair ضربه بزنید تا گوشی به ایرپاد متصل شود.

آموزش اتصال ایرپاد به اندروید - 6

در حال حاضر موفق شده‌اید اتصال میان اپل ایرپاد و اندروید را برقرار کنید.

آموزش اتصال ایرپاد به اندروید - 7

هم اکنون شما می‌توانید موسیقی را در گوشی اندروید خود پخش کرده و از گوش دادن به آن از طریق اپل ایرپاد لذت ببرید. همچنین امکان ضبط صدا یا هر کار دیگری از طریق میکروفون فراهم است. توجه داشته باشید که اگر قصد دارید حالت‌های کنترل مختلف را فعال‌سازی کنید، قطعا نیازمند یک دستگاه اپل خواهید بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.