آموزش بررسی سلامت باتری گوشی شیائومی + تصویری

نویسنده : شیائومی اصل

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بلاگ

۱۰شهریور۱۴۰۱|۱۴: ۱۳

آموزش بررسی سلامت باتری گوشی شیائومی + تصویری

بررسی سلامت باتری گوشی شیائومی کار ساده ای است. در این مقاله با آموزش کامل بررسی سلامت باتری گوشی شیائومی همراه شما هستیم.

یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌های کاربران گوشی های شیائومی را باید مطلع بودن از روش بررسی سلامت باتری گوشی شیائومی دانست. با این که روش‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، اما قصد داریم یکی از بهترین روش‌های انجام این کار را به شما آموزش دهیم تا بتوانید در هر شرایط و موقعیت مکانی، سلامت باتری شیائومی را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید؛ با ما در شیائومی اصل ، نمایندگی رسمی شیائومی و تسکو در گیلان همراه باشید.

بررسی سلامت باتری گوشی شیائومی

برای انجام این کار نیازمند نصب برنامه یا اقدامات متعدد نخواهید بود؛ شما می‌توانید روش زیر را برای انجام کار دنبال کنید:

  • وارد تنظیمات (Settings) شوید.
  • در ادامه باید وارد اطلاعات دستگاه که در بخش اول تنظیمات قرار دارد، شوید.
  • هم اکنون کافی است روی گزینه تمام مشخصات (All Specs) ضربه بزنید تا اطلاعات کامل دستگاه برای شما نمایش داده شود.
  • هم اکنون وارد بخش جدیدی خواهید شد که عبارت پردازنده (CPU) را مشاهده خواهید کرد؛ شما کافی است روی آن 5 بار ضربه بزنید تا یک فایل جدید فشرده را بتوانید در بخش نوتیفیکیشن‌ها دریافت کنید.
  • شما باید روی فایل موردنظر در بخش نوتیفیکیشن‌ها ضربه بزنید و در ادامه آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس باید این کار را در صورت وجود یک فایل دیگر ادامه دهید تا بتوانید در نهایت فایل Text موردنظر را بیابید.
  • فایل Text را با ابزارهای ویرایشگر بازگشایی کرده و دنبال عبارت مشابه تصویر ارائه شده باشید. به عنوان مثال، در تصویر با عبارت Fc=4320000 مواجه هستید که نشان می‌دهد باتری با ظرفیت 4320 میلی آمپر ساعت در حال سرویس‌دهی است.

تمام شد؛ شما موفق شدید در کوتاه‌ترین زمان سلامت باتری شیائومی را مورد بررسی قرار دهید.

جمع‌بندی

بدون تردید سلامت باتری شیائومی و گوشی های اندروید اهمیت زیادی دارد. در این مقاله سعی کردیم بهترین و سریع‌ترین روش برای انجام کار را به شما آموزش دهیم تا بتوانید نتیجه موردنظرتان را کسب کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.